Paranormal Activity Geri Dönüyor

Paranormal Activity Geri Dönüyor

Korku filmi klasiklerinden Paranormal Activity, 2021 yılında geri dönüyor.

Korku filmlerinin önde gelen isimlerinden Paranormal Activity en son 2015 yılında çıkan Paranormal Activity 5: The Ghost Dimension (Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu) filminden beri vizyon listelerinde görünmedi. 

Paranormal Activity serisinin yeni filminin çalışmalarına başlandığı ve 21 Mart 2021 tarihinde vizyona gireceği açıklandı.

İlk kez 2007 yılında vizyona giren Paranormal Activity, sinemaseverler tarafından büyük ilgi görmüştü. Bu yoğun ilginin ardından, Paranormal Activity 2, Paranormal Activity 3, Paranormal Activity 4Paranormal Activity: The Marked Ones ve Paranormal Activity 5: The Ghost Dimension (Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu) filmleri de vizyona girmişti. 2015 yılından sonra vizyon listelerinde görünmeyen Paranormal Activity yeni filmi ile 2021 karşımıza çıkacak.

Yeni film hakkında henüz hiçbir bilgi bulunmuyor. Filmin yönetmeni, senaristi ya da oyuncu kadrosu hakkında bile hiçbir şey yok. Bilinmeyen şeyler arasında filmin adı da dahil. Ama şimdilik "Paranormal Activity 7" diyebiliriz.

Paranormal Activity filmleri büyük paraların harcandığı filmlerden değil. Serinin son filmi olan Paranormal Activity: The Ghost Dimension çok beğenilmemesine rağmen 10 milyon dolarlık bütçe ile 78,9 milyon $ hasılat elde ettiler. Şimdilerde ise ortaya çıkan bilgiye göre Paranormal Activity 7, 21 Mart 2021 tarihinde vizyona girecek. Aynı gün vizyona girecek bir film daha var ki bu da Ben Wheatley'in yönettiği Tomb Raider filmi.

Yorumlar