Peaky Blinders 6. Sezon Nasıl Başlayacak?

Peaky Blinders 6. Sezon Nasıl Başlayacak?

Popüler dizi Peaky Blinders’ ın yönetmeni altıncı sezonun açılış sahnesi hakkında konuştu. Dizinin açılış sahnesi hayranlarını heyecanlandırdı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle birçok sektör gibi bu durumdan etkilenen sinema sektörü de dizi ve filmlerin çekimlerine, gösterim tarihlerine ara vermişti.  Ertelenen yapımlar arasında popüler dizi Peaky Blinders da yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde dizinin yönetmeni Anthony Bryne verdiği bir röportajda altıncı sezonun açılış sahnesi hakkında konuştu. 

Peaky Blinders dizi izleyicilerin hatırlayacağı üzere geçtiğimiz yıl, Thomas Shelby’i kafasına silah dayamış bir halde çığlık atarak koşuyordu. Bu sahne ile sezona veda eden dizinin yeni sezonunda neler yaşanacağı merak konusu olmuştu. Digital Spy adlı medya sitesine konuşan Bryne: “Sezona direk kaldığımız yerden devam edeceğiz. İzleyicinin göreceği ilk sahne, 5. sezonun bittiği, tarlada kafasına silah dayamış şekilde duran Thomas Shelby olacak. Bu sahneden devam edip yaşanan tuhaf olayları anlatmaya başlayacağız.”

Yeni sezonun senaryosunu ilk okuduğunda heyecanlandığını belirten Anthony Bryne, senaryonun iki bölümden oluşan bir hikayenin ilk bölümü gibi hissettirdiğini vurguluyor. BBC Sounds programında yaptığı bir başka açıklama da ise altıncı sezonun ilk üç bölümünü okuduğunu ve Peaky Blinders hayranlarını çok güzel bir sezonun beklediğini söylüyor. 2021 senesinde seyirci ile buluşması beklenen dizi Peaky Blinders'ın 6. Sezon çekimleri hala durmuş durumda. 

Yorumlar