"Pes Etme"den Fragman!

Yönetmen koltuğunda David Gordon Green’ in yer aldığı dram filminin oyuncu kadrosunda Oscar adayı Miranda Richardson ve Clancy Brown gibi isimler bulunmaktadır. Filmin senaryosu ise John Pollono imzası taşıyor.

2013 Boston Maratonunun bombalanmasının ardından, umut verici bir sembol haline gelen Jeff Bauman'ın gerçek yaşam hikayesini beyaz perdeye yansıtan film “Pes Etme”den fragman yayınlandı. Filmin başrolünü, Brokeback Dağı filmindeki performansı ile Oscar adaylığı kazanan oyuncu Jake Gyllenhaal üstleniyor.

FİLMİN KONUSU

27 yaşındaki Bostonlu bir işçi olan Jeff, eski sevgilisi Erin'le tekrar barışmanın yollarını arar ve bu amaçla maratona katılır. Maraton başladığında her şey yolunda gitmektedir. Fakat Jeff, Erin'i finiş çizgisinde beklerken, şiddetli bir patlama meydana gelir. Jeff patlama anında iki bacağını da kaybeder ve hemen hastaneye kaldırılır. Yapılan tedaviler sonucu bilinci yerine gelen Jeff'in kendi yaşam savaşı yeni başlamıştır. Sevgilisi Erin ve ailesinin desteği ile aylarca süren psikolojik ve fiziksel terapinin üstesinden gelir. Bu zorlu süreç sayesinde Jeff, bir yandan ailes bağlarını test ederken, bir yandan da kendisinde bulunan gücün farkına varır.
 
Pes Etme- Stronger

Pes Etme- Stronger

Vizyon Tarihi: 22 Aralık 2017
Tür: Biyografi , Dram , 2017
Yönetmen: David Gordon Green