Pixar Animasyonu Hadi Gidelim'den Türkçe Fragman Ve Afiş

Pixar dev gibi bir kadroyla Onward animasyonunun Türkçe fragmanını yayınladı.

Uzun yıllardır İnanılmaz Aile ve Oyuncak Hikayesi ile dünya animasyonunun zirve yapımcılarından olan Pixar; önceki yıl Coco isimli animasyon filmiyle Oscar Ödülü’ne kadar uzanmıştı. Pixar şimdi de gerçek anlamda bugüne kadar yarattığı bütün evrenleri ve fantastik türleri içeren deyim yerindeyse çorba gibi bir yapımla beyaz perdeye çıkmaya hazırlanıyor. Üstelik bu ağzına kadar dolu filmin etkileyici bir seslendirme kadrosu da var. Onward (Hadi Gidelim) isimli animasyondan Türkçe dublajlı fragman yayınlandı.

 

Hadi Gidelim Animasyonunun Konusu

Bahsettiğimiz gibi Hadi Gidelim filminin evreni bugüne dek gördüğünüz her türlü animasyon karakteri ile ağzına kadar dolu. Troller, elfler, at adamlar, periler, deniz kızları, unicornlar… Herkes bu filmde. Dan Scanlon’un yazıp yönettiği animasyonda iki elf kardeşin dünyada hala sihir olup olmadığını keşfetmek üzere çıktıkları bir yolculuğa tanıklık edeceğiz.
 

Hadi Gidelim Animasyonunun Seslendirme Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Onward (Hadi Gidelim) filminin en iddialı kısmı ise kesinlikle seslendirme kadrosu. Filmin başrolündeki ergen kardeşleri Star Lord olarak tanıdığımız Chris Pratt ve Spider Man olarak tanıdığımız Tom Holland seslendirecek. Kadroda ayrıca Octavia Spencer ve Julia Louis-Dreyfus da yer alıyor. Film 3 Nisan 2020’de vizyonda olacak.  

 

Hadi Gidelim Filminin Fragmanı

Yorumlar