Possessor Filminden Yeni Fragman

Korku filmi “Possessor“ın yeni fragmanı paylaşıldı.

Kimsenin, kendi bedeninde dahi güvende olmadığını bize gösteren bir film ile karşı karşıyayız. Korku filmi "Possessor"un izleyiciyi rahatsız eden sahnelerinin bir kısmı fragmanla seyircinin beğenisine sunuldu. Bu fragmandan sonra filme duyulan merak şiddetlendi.

Possessor Filmi Oyuncuları Ve Film Ekibi

Filmin başrolünde, daha önce "The Grudge" ve "Mandy" korku filmlerinde de izlediğimiz Andrea Riseborough yer alıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında Jennifer Jason Leigh, Sean Bean, Tuppence Middleton ve Christopher Abbott bulunuyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Brandon Cronenberg oturuyor. Film, NEON Şirketi adı altına gösterime sokulacak. NEON Şirketi daha önce The Beach Bum, Little Monsters, Colossal, Assassination Nation ve Parasite gibi önemli yapımları sinemaseverler ile buluşturmuştu.

Yönetmen Cronenberg'ten Çok Özel Açıklamalar

Yönetmen Cronenberg, filmi ve dağıtım şirketi NEON ile ilgili açıklamalar yaparak "NEON büyük heyecana neden olan bir dağıtım şirketi. Onlarla çalışmak için bir süredir çok hevesliydim. Filmin hayata geçirilmesini mümkün klan Well Go USA ile birlikte Possessor'ı devraldıkları için çok heyecanlıyım." dedi.

Possessor Filminin Konusu

"Possessor", teknoloji ile sarmalanmış bir korku filmi. Filmde Tasya Vos adındaki bir ajanı ve onun başına gelenleri izleyeceğiz. Tasya Vos, diğer insanların bedenlerinde yaşamak için beyin implantı teknolojisini kullanır ve bedenlerine girdiği insanları şirket için suikaste zorlar. Bu zorlu amaç uğruna verdiği mücadele sırasında dramatik bir değişim geçirir. Anıları ve dürtüleri ile savaşmak zorunda kalır. İçinde bulunduğu stresli durum nedeniyle zihinsel gerginliği artar ve kontrolünü yitirmeye başlar. Bu sıkıntılar, kendi kimliğini yok etmek isteyen bir adamın zihninde sıkışıp kalmasıyla daha da içinden çıkılmaz bir hal alır.

Possessor Filminin Fragmanı

Yorumlar