Project Hail Mary Filminin Yıldızı Ryan Gosling Olacak

Project Hail Mary Filminin Yıldızı Ryan Gosling Olacak

Ryan Gosling, Chris Miller ve Phil Lord imzalı yeni bir bilim kurgu yapımı olan Project Hail Mary filminde başrolü canlandıracak.

Film, Andy Weir'ın kitabından uyarlanacak ve ünlü aktör filmde bir astronotu canlandıracak. Kitap henüz okuyucusu ile buluşmadı ve 2021 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ne kadar kitap henüz basılmamış olsa da genel hatlarıyla kitapta gezegenine kurtarmak için görevlendirilen yalnız bir astronotun macerası anlatılıyor. 

Ryan Gosling; Astronot Olmaya Alıştı

Daha önce Ryan Gosling'i, biyografik bir yapım olan First Man filminde Neil Armstrong rolünde izlemiştik. Damien Chazelle'in imzasını taşıyan First Man filmi En İyi Görsel Efekt kategorisinde Oscar sahibi olmuştu. Şimdi Project Hail Mary filmi ile ünlü oyuncuyu tekrar astronot rolünde göreceğiz.

Filmin Yönetmenleri İddialı

Project Hail Mary filminin haklarına sahip olan MGM geçtiğimiz günlerde film hakkında bazı açıklamalarda bulundu: "Phil ve Chris dramı, aksiyonu ve mizahı dengede tutma konusundaki üstün yetenekleriyle bu projeyi devralmak için mükemmel yönetmenler. Amy (Pascal) Ryan (Gosling), Ken (Kao), Andy (Weir) ve Aditya (Sood) ile birlikte filmi beyaz perdede hayata geçirecekleri için çok heyecanlıyız." Chris Miller ve Phil Lord daha önce Spider-Man: Into The Spider-Verse, Köfte Yağmuru, War Machine, 21 Jump Street gibi yapımlarda beraber çalışmıştı. Başarılı ikili bir yandan Project Hail Mary projesinden sonra, Andy Weir'ın Artemis romanını hayata geçirecekleri yeni projelerinin hazırlıklarını yapıyor. Yeni projelerinde ise Ay'da bulunan tek şehir olan Artemis'te kaçakçılık yaparak geçimini sağlayan Jazz adlı bir kadının hikayesini izleyeceğiz.

Yorumlar