Psikolojik Gerilim Türündeki The Nest’ten Fragman

Psikolojik Gerilim Türündeki The Nest’ten Fragman

Jude Law ve Carrie Coon'lu gerilim türündeki The Nest’ten fragman paylaşıldı.

Sean Durkin'in imzası taşıyan, 1980'li yıllarda geçen The Nest filminin ikinci fragmanı paylaşıldı. Filmin başrollerini Jude Law ve Carrie Coon paylaşıyor. Evli bir çiftin birbiri ile oynadıklarını akıl oyunlarını konu alan psikolojik gerilim türündeki The Nest, İngiltere’de geçiyor.

Sundance Film Festivali'nde ilk kez seyirci karşısına çıkan filmin kadrosunda yıldız ikiliye, Anne Reid, Charlie Shotwell, Oona Roche, Adeel Akhtar gibi isimler eşlik ediyor. Söylentilere göre The Nest'te Sean Durkin'in ödüllü filmi Martha Marcy May Marlene'inden de izler bulunuyor.

Rory çok hırslı bir adamdır ve eski emtia komisyoncusudur. Eşi Allison'ı ve çocuklarını da ikna ederek rahatlarından vazgeçip Amerika'nın kenar mahallelerinden, İngiltere'ye geri dönerler. Rory bu esnada eski işine dönüş yapar. Yaşayabilecekleri tarihi bir ev bulurlar. Burada Allison'ın at yetiştirebilmesi ve ahır yapılabilmesi için uygun ve yeterli alanı vardır. Fakat kısa bir süre sonra evliliği altında yatan ve hiç hoş olmayan gerçekler gün yüzüne çıkacaktır. Allison ve Rory bunlarla yüzleşmek durumunda kalır.

18 Eylül tarihinde sınırlı sayıda gösterime girecek olan The Nest filmi ülkemiz izleyicisi ile 23 Ekim’de buluşacak. 

The Nest Filmi Fragmanı:

Yorumlar