Quibi Dizisi Survive'dan Fragman Yayınlandı

Quibi’ye özel dizi Survive’dan fragman yayınlandı.

10 dakikayı aşmayan kısa bölümlü dizilerden oluşacak olan Quibi platformunun özel içeriklerinden Survive dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Nisan ayında hayata girecek olan platformun 175 orijinal dizisinden birisi olan Survive’ın baş rollerinde Game Of Thrones dizisinde Sansa Stark karakterini oynayan Sophie Turner ve Corey Hawkins yer alıyor.

Quibi Nedir?

Quibi platformu DreamWorks Animation şirketinde CEO’luk yapmış ünlü yapımcı Jeffrey Katzenberg ve Meg Whitman’ın duyurduğu ve mobil cihazlar için farklı bir hikaye anlatıcılığı yöntemi ile kısa diziler hazırlamayı planlayan bir platform. Quibi’nin Nisan 2020 içerisinde kullanıma açılması bekleniyor. Steven Spielberg gibi usta yönetmenlerin de içerik üreteceği Quibi platformu 175 yeni dizi üretecek.

Survive Dizisinin Konusu ve Kadrosu

Survive dizisi adı üzerinde bir hayatta kalma hikayesini anlatacak. Dizinin iki kahramanı olan Jane ve Paul; yaşadıkları bir uçak kazasının ardından ıssız bir dağda yaşamaya çalışacaklar. Dizinin konusu dağ yerine adayı mekan olarak eklediğimizde Lost dizisi ile büyük benzerlik gösteriyor. Lost ruhunu 10 dakikalık kısa bölümlerle izlemeye hazır olmalıyız. Dizinin oyuncu kadrosunda Sophie Turner, Corey Hawkins, Terence Maynard, Jennifer Martin ve Laurel Marsden var. Diziyi Mark Pellington yönetecek.

Survive Dizisinin Fragmanı

Yorumlar