Rambo 5 Son Kan Filminin Fragmanı Yayınlandı

Efsane seri Rambo’nun son filmi Rambo: Son Kan'dan resmi fragman yayınlandı.

72 yaşındaki dünya sinemasının yaşayan efsanesi Sylvester Stallone’nin Rocky ile birlikte asla hafızalardan silinmeyecek film serisi Rambo’nun beşinci ve muhtemelen son filmi Rambo 5: Son Kan’dan ilk resmi fragman yayınlandı.

 
1982 senesinde Rambo İlk Kan ismiyle sinemaseverlerin hayatına giren seri 37 yıllık bir maceranın ardından final yapıyor. Filmin ilk fragmanında karavanın emekliliğini yaşarken birden kendisini aksiyonun içinde bulan yaşlı kurt John Rambo’yu görüyoruz.
 

RAMBO 5 SON KAN FİLMİNİN KONUSU

 
Rambo serisinin son filminde kaçakcı çetelerde çalıştırmak üzere bazı genç kızları kaçıran Meksikalı bir kartel; Rambo’nun aile dostu Maria’nın kızını kaçırır. John Rambo kendi kızı yerine koyduğu kişinin kaçırılması üzerine; kartelin mağdur ettiği bir gazeteci ile birlikte maceraya atılır ve emekliliği erteler.
 

RAMBO 5 SON KAN FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK

 
72 yaşında olmasına rağmen üretkenliğinden hiçbir şey kaybetmeyen ve bir yıl arayla hem Rocky hem de Rambo serisine yeni filmler ekleyen yaşlı kurt Sylvester Stallone’nin Rambo’ya veda filmi Rambo 5 Son Kan; 20 Eylül 2019 tarihinde ülkemizde vizyonda olacak.
 

Yorumlar