Rambo'nun Yazarı Son Kan Filminden Mahcup

Rambo'nun Yazarı Son Kan Filminden Mahcup

Rambo’nun asıl yazarı Rambo: Son Kan filmini çok ağır eleştirdi.

Sylvester Stallone ile bütünleşen efsane Rambo serisinin ilk filminde esinlenilen kitabın yazarı David Morrell; Rambo: Son Kan filmi hakkında olumsuz yorumlarda bulundu. Rambo: Son Kan filmi gişede serinin en kötü açılışına imza atmış durumda, film hakkında birçok olumsuz yorum bulunuyor. Bunların en olumsuzu ise sanırız Rambo’nun yaratıcısı David Morrell’den geldi.

 

“Rambo: Son Kan İle Adımın Anılmasından Mahcubum”

David Morrell bir süredir Rambo: Son Kan filmi hakkında negatif açıklamalar yapıyor. Bu açıklamalara son tweetlerini de eklersek Morrell filmi karmakarışık ve ruhsuz buluyor. Bu seride ve filmde adının anılmasından da son derece mahcup. Filmin bir Rambo filmi olduğunu düşünmeyen Morrell karakterin adı değişseydi de filmde hiçbir şeyin değişmeyeceğini savunuyor.

Sylvester Stallone ve David Morrell; Rambo: Son Kan İçin Anlaşamamıştı

Serinin yıldız yüzü Sylvester Stallone ve yazar David Morrell Rambo: Son Kan filmi planlanırken masaya oturmuşlardı. Stallone senaryo sürecinde Morrell’a danışarak hareket etmişti ancak daha sonra ikilinin iletişimi tamamen kesildi. Stallone senaryoyu Absentia dizisinin senaristi Matthew Cirulnick ile yazdı.
 

Yorumlar