Rambo V Son Kan Filminden Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Efsanevi Rambo serisinin beşinci filmi Rambo: Last Blood filminden fragman yayınlandı.

20. yüzyılın ikinci yarısının en popüler aktörlerinden olan Sylvester Stallone’nin eski efsanevi serileri sürdürme ısrarı devam ediyor. Şampiyon bir boksörün hikayesini soğuk savaş temasını da işleyerek anlatan efsane Rocky serisine 2000’den sonra Creed ismiyle ve Michael B. Jordan başrollüğünde devam eden Stallone; Rambo serisinin de son filmi için gün sayıyor. Rambo V: Last Blood (Son Kan) ismini taşıyacak olan filmden özel bir fragman yayınlandı.

 

Rambo V: Last Blood Fragmanındaki İnce Detaylar

İlk önce Sylvester Stallone’un kişisel Instagram sayfasından yayınlanan video film hakkında bir fragmandan ziyade bütün serinin bir özeti gibi. Fragmanda Rambo 5 filmindeki bazı sahneler ile serinin önceki filmlerindeki -Stallone’nun gençlik zamanları- unutulmaz sahneler karşılaştırılıyor. Ayrıca filmin ana teması olan “bu savaşı ben başlatmadım ama ben bitireceğim” ifadesine yer veriliyor.

Rambo V: Last Blood Filminin Konusu, Vizyon Tarihi ve Devamı

Rambo V: Last Blood filminde artık emekli olmuş, silahı, dövüşü bir kenara bırakmış yaşlı kurt John Rambo abimizin yakın bir arkadaşının kızı bir uyuşturucu karteli tarafından kaçırılıyor. Kartel üyeleri Rambo’ya da atar gider yapınca ortalık karışıyor. Savaş cephelerinden hatırladığımız John Rambo yine özel kostümlerini giyip, silahlarını kuşanıp kartelin peşine düşüyor. Filmin vizyon tarihi 20 Eylül 2019. Rambo 5; serinin son filmi mi olacak bilmiyoruz. Ancak Sylvester Stallone; Rocky serisini Creed ismiyle devam ettirdiği için belki bu serinin de devam etme ihtimali vardır.

Rambo V: Last Blood Filminin Fragmanı

 

Yorumlar