Robert De Niro’lu Komedi Filminden Fragman Yayınlandı

Robert De Niro’lu Komedi Filminden Fragman Yayınlandı

Oscarlı oyuncu Robert de Niro’ nun başrolünde yer aldığı The War with Grandpa filminden fragman yayınlandı.

Robert De Niro ve Oakes Fegley gibi efsane isimlerin başrollerinde yer aldığı komedi filmi The War with Grandpa’nın ilk fragmanı 101 Studios ve Brookdale Studios tarafından paylaşıldı. İzlediğimiz fragmandan edindiğimiz bilgilere göre usta oyuncu Robert de Niro’ yu daha önce Dirty Grandpa filminde de benzer bir rolle ile izlemiştik.

Robert Kimmel Smith'in ödüllü kitabından uyarlanan film, orta düzeyde bir çocukluk geçiren altıncı sınıf öğrencisi Peter'ı anlatıyor. Peter, oyun oynamayı, arkadaşlarını ve  Air Jordans çiftiyle vakit geçirmeyi çok seviyor. Fakat kısa süre önce büyükannesini kaybettikleri için büyükbabası Ed, Peter'ın ailesinin yanına taşınmak zorunda kalıyor. Peter en değerli mülkiyeti olan yatak odasından vazgeçmek zorunda kalınca büyükbabasını evden göndermek için bir sürü plan ve şakalar tasarlıyor. Büyükbaba Ed'in ise bir mücadele vermeden gitmeye hiç niyeti yoktur. Aralarında tatlı bir rekabet başlar.

The War with Grandpa filminin kadrosunda Christopher Walken, Uma Thurman, Rob Riggle, Cheech Marin, Laura Marano ve Jane Seymour gibi önemli isimler yer alırken yönetmen koltuğunda Tim Hill oturuyor. 

Yorumlar