Robert De Niro’nun Yeni Filminden Fragman Geldi

Oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Morgan Freeman ve Tommy Lee Jones’un bulunduğu komedi filmi “The Comeback Trail”den fragman paylaşıldı.

Sinema dünyası risklerle doludur. Bir anda her şey ters gidebilir ve dibi görebilirsiniz ya da büyük risklerle başarılar elde edersiniz. Sinema dünyasının bu çetrefilli hayatı “The Comeback Trail” filminde mizahla anlatılıyor. Başrolünde usta oyuncu Robert De Niro’nun yer aldığı filmde sinema, De Niro için bir kurtuluş haline geliyor. Mafyaya yüklü bir miktarda borcu olan De Niro, borcunu ödemek için cinayet işlemek zorunda kalır. Bu işin üstesinden gelmek için birçok planı olan De Niro, Hollywood tarihinin en ölümcül dolandırıcılık hikayesinin baş kahramanı olacaktır.

The Comeback Trail Film Ekibi

"The Comeback Trail" filmi tam bir yıldızlar geçidi. Başta Robert De Niro olmak üzere Oscar ödüllü oyuncu Morgan Freeman, Tommy Lee Jones, Zach Braff, Emile Hirsch ve Nick Vallelonga filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Daha çok "Wise Guys", "Midnight Rune", "29th Street" ve "Bad Boys" gibi komedi filmlerinin senaristi olarak tanınan George Gallo, "The Comeback Trail" filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Gallo, aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme aldı. Robert De Niro'nun başrolünde oynadığı film, aslında Harry Hurwitz imzalı 1982 yapımı filmin yeniden çevrimi olacak. "The Comeback Trail" komedi filmi, erteleme kararı alınmadığı takdirde 13 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek.

The Comeback Trail Filminin Konusu

Robert De Niro ve Zach Braff, filmde mafyaya yüklü bir borcu olan yapımcıları canlandıracak. Bu yapımcılar mafya babasına (Morgan Freeman) borçlarını ödemek için ölümü bile göze alırlar. Çılgın bir western yıldızının (Tommy Lee Jones) film çekimi sırasında "kazara" ölmesini sağlayarak sigorta sahteciliği ile ilgili bir plan yaparlar. Bu planı uygulamaya çalışan ikilinin başına olmadık işler gelir. 

The Comeback Trail Filminin Fragmanı

Yorumlar