Robert De Niro ve Al Pacino’ lu The Irishman Filminden İlk Görseller

Robert De Niro ve Al Pacino’ lu The Irishman Filminden İlk Görseller

Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci gibi usta isimleri bir araya getiren The Irishman filminden ilk görseller paylaşıldı.

New York Film Festivali’nin açılışını yapacak olan The Irishman filminden ilk görseller paylaşıldı. Filmin yönetmen koltuğunda Sıkı Dostlar, Zindan Adası, Taxi Driver gibi birçok başarılı filme imza atan Oscar’lı yönetmen Martin Scorsese oturuyor. 

Dram ve suç türündeki filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino ve Joe Pesci dışında Bobby Cannavale, Sebastian Maniscalco, Jesse Plemons, Anna Paquin, Jack Huston, Stephen Graham, Harvey Keitel ve Ray Romano gibi oyuncular yer alıyor. Bu yılın en merak edilen filminin senaryosunu ise  Oscar ödüllü Steven Zaillian kaleme aldı.  The Irishman, 20. yüzyılın en önemli figürleri ile çalışmış ünlü tetikçi ve İkinci Dünya Savaşı gazisi Frank Sheeran’ın gözünden savaş sonrası Amerika'da organize suç dünyasını anlatıyor. Amerikan tarihinin aydınlatılmamış en büyük gizemlerinden efsanevi sendika lideri Jimmy Hoffa'nın kayboluşunu konu alan film, organize suçun perde arkasında yaşanan çatışmalar, rekabet ve siyasi bağlantılarla dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Film, sonbaharda Netflix’te yayınlanacak. 

Yorumlar