Robert Pattinson'lı Batman Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Robert Pattinson'lı Batman Filminden İlk Teaser Yayınlandı

Robert Pattinson'ın göründüğü yeni Batman filminin teaserı büyük bir beklenti yaracak gibi duruyor.

DC'nin ünlü kahramanlarından olan Batman, pek çok oyuncu tarafından canlandırılarak beyaz perdeye aktarıldı. En son filmde Ben Affleck ile karşımıza çıkan Batman, şimdi ise Harry Potter ve Alacakaranlık gibi filmler ile tanınan Robert Pattinson'la hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

The Batman Teaser

Önümüzdeki yıl vizyona girmeye hazırlanan filmin teaser'ı büyük bir beklenti yaratacak gibi görünüyor. Birçok kişi Robert Pattinson'ı Batman karakterine yakıştıramıyor olsa da teaser'ı izlemek kararınızı değiştirebilir. Filmin yönetmeni olan Matt Reeves, kişil Twitter hesanı üzerinden The Batman filminin ilk teaser'ını paylaştı. Son derece güzel bir kostüm ile karşımıza çıkan yeni Batman, iyi bir hikaye ile büyük başarılar elde edebilir gibi görünüyor.

The Batman Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Yayınlanan teaser ile Batman rolünü Robert Pattinson'ın canlandırması konusu daha da netlik kazanmış iken filmin çıkış tarihi yapılan açıklamalara göre 25 Haziran 2021. Bu tarihe yaklaşık bir bıçık yıl olduğunu göz ününe aldığımızda, film bu tarihten erken de çıkabilir daha geç de çıkabilir.

Yorumlar