Robert Pattinson’lı The Batman Filminden Beklenen Fragman

Robert Pattinson’lı The Batman Filminden Beklenen Fragman

The Batman filminin merakla beklenen fragmanı seyirciye paylaşıldı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen DC FanDome etkinliğinde TheBatman filminin senaristi ve yönetmeni Matt Reeves, Robert Pattinson’ ın başrolünü üstlendiği filmin ilk fragmanını görücüye çıkardı. 

Yönetmen Reeves, verdiği röportaja göre The Batman’ in orijinal hikayesi olmadığını fakat Batman’ in hayatımıza girdikten sonraki ikinci senesinden başladığını sevenleri ile paylaştı. Yayınlanan fragmanda Jeffery Wright'ın hayat verdiği Komiser Gordon ve Batman ile oyunlar oynayan Paul Dano'nun canlandırdığı Riddler karakterini görüyoruz. Ayrıca daha önce The Lego Batman Movie'de de Catwoman'a sesiyle can veren Zoe Kravitz'i de Catwoman olarak izliyoruz. Yozlaşmayı odak noktasına alan hikayede Batman, şehirdeki daha büyük yozlaşmayı ve zengin, güçlü Wayne ailesiyle nasıl bir bağlantısı olabileceğinin üstündeki perdeyi aralamaya başlar.

Şu ana kadar sadece %25’i tamamlanan filmin çekimlerine eylül ayının başlarında yeniden başlanılacak. Ocak 2021 tarihinde seyirci ile buluşması beklenen filmin gösterim tarihi de Ekim 2021’e ertelendi. Bir seneyi aşkın bir süre sonunda seyirci ile buluşacak olan filmin kadrosunda John Turturro, Peter Sarsgaard, Jayme Lawson ve Andy Serkis de yer alıyor.

The Batman Fragmanı:

Yorumlar