Roberto Benighi'li Pinocchio Filminden Yeni Fragman

Dogman’ın yönetmeni Matteo Garrone’nin filmi Pinocchio’dan yeni fragman yayınlandı.

Kadrosunda İtalyan sinemasının günümüzdeki en popüler kişilerinden, Life Is Beautiful (Hayat Güzeldir) filmindeki olağanüstü performansı ile yürekleri dağlayıp Oscar Ödülü’ne ulaşan Roberto Benighi’nin yer aldığı; yönetmenliğini en son Dogman filminde izlediğimiz Matteo Garrone’nin yaptığı Pinocchio filminden yeni bir fragman yayınlandı. 

Pinocchio Filminin Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Pinocchio filmi adı üstünde hepimizin aşina olduğu Pinokyo masalını anlatacak. Filmin öyküsüne dair klasikleşmiş masalın öyküsünden daha fazla bir şey bilmiyoruz. Karşımızda merakla beklediğimiz bir masal uyarlaması yer alıyor. Filmde Geppetto ustaya Roberto Benighi hayat verecek. Benighi’nin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Marine Vacth, Federico Ielapi, Gigi Proietti gibi isimler bulunuyor.

Picocchio Filminin Vizyon Tarihi

İtalya sinemasının bir ürünü olarak dünyaya merhaba diyecek olan Pinocchio filmi İtalya haricindeki dünya prömiyerini Şubat ayında düzenlenecek olan Berlin Film Festivali kapsamında yapacak. Ardından film 27 Mart 2020’de dünya çapında vizyona girecek. Filmin İtalya’da iki aydır vizyonda olduğunu da eklemek gerek.

Yorumlar