Robin's Wish Belgeselinden Fragman

Robin's Wish isimli belgeselden yeni bir fragman yayınlandı.

Sanat dünyasının gözde isimlerinden biri olan Robin Williams'ın son günleri "Robin's Wish" isimli belgesele konu oldu. 1998 yapımı olan "Good Will Hunting" isimli filmdeki oyunculuğu ile En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ı kazanan Robin Williams; "Good Morning", "Vietnam", "Dead Poets Society", "The Fisher King" gibi pek çok önemli yapımda rol almıştı. Ünlü aktör 63 yaşında intihar ederek hayatına son vermişti. İntiharı, hem yakınlarını hem  hayranlarını hem de sinema dünyasını şaşkına uğratmıştı. Güler yüzü ile tanınan usta oyuncunun ani ölümü hakkında birçok spekülasyonların oluşmasına neden olmuştu.

"Robin's Wish" isimli belgesel, Robin Williams'ın hayatının ve kariyerinin yanı sıra özellikle yaşamının son günlerine odaklanıyor. İntiharında etkili olan faktörlerin de inceleneceği belgeselde "Gerçekler ortaya çıkar." mottosu ile spekülasyonların ardındaki asıl gerçekler açığa çıkması bekleniyor.

Belgesel 1 Eylül'de Yayınlanacak

VOD platformları üzerinden 1 Eylül 2020 tarihinde yayınlanacak olan belgeselde Robin Williams'ın kariyerinin ilk günlerinden son günlerine bir yolculuğa çıkacağız. Kariyerinin başında çıktığı tiyatro oyuncularının yanı sıra içinde bulunduğu filmlerin kamera arkası görüntüleri belgeselde seyirci ile buluşacak. Sadece kariyerindeki adımları değil, aynı zamanda ölümünden sonra basında yer alan haberlere de yer verilecek. Ünlü oyuncunun hayatını yakından izleyeceğimiz belgeselde eşi Susan Schneider, Shawn Levy, John R. Montgomery, Rick Overton ve David E. Kelly gibi isimlerle de röportajlar bulunuyor. Ünlü komedyenin, dış dünyaya neşe saçarken iç dünyasında ölümcül bir nörodejeneratif bir hastalıkla savaşma hikayesi yönetmen Tylor Norwood'un belgeseli ile açığa kavuşacak.

Robin's Wish Belgeseli Fragmanı

Yorumlar