Romantik Komedi Eternal Beauty'den Fragman Yayınlandı

Romantik Komedi Eternal Beauty'den Fragman Yayınlandı

David Thewlis ve Sally Hawkins başrollü romantik komedi filmi Eternal Beauty’ den fragman seyirciyle paylaşıldı.

Geçtiğimiz sene Londra Film Festivali’nde prömiyerini gerçekleştiren romantik komedi Eternal Beauty büyük beğeni toplamıştı. Filmin başrollerini başarılı oyuncular David Thewlis ve Sally Hawkins paylaşıyor.

Daha önce Just Jim filminin yönetmen koltuğunda oturan Craig Roberts, Eternal Beauty ile de yönetmenlik kariyerini devam ettiriyor. Samuel Goldwyn Films tarafından hayata geçirilen film Eternal Beauty, seyircisiyle VOD olarak buluşabilecek. Filmin kadrosunda David Thewlis ve Sally Hawkins dışında Billie Piper; Morfydd Clark, Penelope Wilton, Robert Pugh, Alice Lowe gibi isimler yer alıyor.

Jane, akıl hastalığı ile mücadele veren bir kadındır. Büyük bir krizin arından Jane, gerçeği ve hayali birbirine karıştırır. Tüm bu sıkıntılı süreçte onunla ortak bir durumu paylaşan Mike adında bir adam ile tanışır. Popülerliğini kaybetmiş bir müzisyen Mike ile romantik bir ilişkiye başlayan Jane’in hayatı değişir.

Yönetmen Craig Roberts verdiği bir röportajında "Akıl sağlığıyla mücadele edilen ya da akıl hastalığı konusunu işleyen filmlerde genellikle kahramanlar hep kurban oluyor. Dengeleri bozuk ya da ele geçirilmiş oluyorlar ve bu bir korku filmi oluveriyor. Bunu dönüştürmek istedim. Psikolojik elementleri alıp bunun belki de bir zayıflık olmadığını, süper güç olduğunu göstermek istedim." sözlerini sarf ediyor.

Yorumlar