Romantik-Komedi Filmi The Kissing Booth 2'den Fragman Yayınlandı

Romantik-Komedi Filmi The Kissing Booth 2'den Fragman Yayınlandı

Netflix, The Kissing Booth 2 (Delidolu 2) filminin fragmanını paylaştı. The Kissing Booth 2, 24 Temmuz tarihinde Netflix'te yayında.

Vince Marcello'nun yönetmenliğini üstlendiği romantik-komedi türündeki Netflix filmi The Kissing Booth 2 (Delidolu 2) filminin altyazılı fragmanı Netflix Türkiye Youtube kanalında paylaşıldı.

Senaryosunu Jay Arnold ve Vince Marcello'nun kaleme aldığı romantik-komedi filminin oyuncu kadrosunda; Elle Evans rolünde Joey King, Noah Flynn rolünde Jacob Elordi, Marco rolünde Taylor Perez, Chloe rolünde Maisie Richardson-Sellers ve Lee Flynn rolünde Joel Courtney gibi isimler yer alıyor.

Romantik-Komedi Filmi The Kissing Booth 2'nin Fragmanı

Filmin konusu ise şöyle: Elle, erkek arkadaşı Noah ile hayatının yazını geçirir. Ancak şimdi zorlu bir süreç onu beklemektedir. Noah üniversiteye başlayınca çift, uzun mesafeden ilişki yürütmenin zorlukları ile karşı karşıyadır. Lise son sınıfta olan Elle ise üniversite başvuruları ile ilgilenirken bir yandan da hayatını değiştirebilecek yeni bir arkadaşlığın getirdiği zorluklarla uğraşır.

The Kissing Booth 2 (Delidolu 2) filmi 24 Temmuz tarihinde Netflix'te izleyicileri ile buluşacak.

Yorumlar