Russell Crowe’lu Unhinged Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Russell Crowe’lu Unhinged Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Oscar ödüllü oyuncu Russell Crowe’un başrolünde yer aldığı gerilim filmi “Unhinged”in vizyon tarihi, coronavirüs salgını nedeniyle tekrar ertelendi.

Sinema salonlarının açılmasına az bir zaman kalmışken, sinema dünyasında arka arkaya erteleme kararları alınıyor. Önce Christopher Nolan’ın sabırsızlıkla beklenen filmi “Tenet”, daha sonra Disney’in yeni live-action projesi “Mulan”, şimdi ise “Unhinged”.

Unhinged Filminin Vizyon Tarihi Tekrar Tekrar Değişti

Coronavirüs salgını nedeniyle seyircisi ile buluşmayı bekleyen birçok filmin vizyon tarihleri değişti. Başrolünde Russell Crowe’un yer aldığı “Unhinged” filmi için vizyon tarihi 1 Eylül 2020 olarak belirlenmişti. Daha sonra bu tarih 1 Temmuz 2020’ye çekildi. Daha sonra alınan bir kararla filmin 10 Temmuz 2020 tarihinde sinema salonlarında gösterilmeye başlanacağı açıklandı. Mart ayından beri kapalı olan sinema salonlarında, ilk kez “Unhinged” gösterimi yapılacaktı. Ancak son alınan kararla, sinema salonlarının dünyanın birçok yerinde açılmaya başlamasına rağmen “Unhinged” filminin vizyon takvimi değişti ve belirsiz bir tarihe ertelendi. Bu karardan sonra filmin yaz aylarında sinemalarda gösterilmeyeceği anlaşıldı. Russell Crowe hayranlarının, başarılı oyuncuyu izleyebilmesi için biraz daha beklemesi gerekecek.

Unhinged Filmi Hakkında Detaylar

“Unhinged” filminde bir ailenin, trafikte tanıştıkları bir adamın tacizine uğramalarından sonra yaşadıkları gerilim dolu kovalamacayı izleyeceğiz.

Filmin yönetmen koltuğunda Derrick Borte oturuyor. Filmin senaryosunu ise Carl Ellsworth kalem aldı. Usta oyuncu Russell Crowe’a filmde, Jimmi Simpson, Gabriel Bateman, Caren Pistorius, Anne Leighton, Sylvia Grace Crim ve Michael Papajohn eşlik ediyor.

Usta Oyuncu Russell Crowe ve Ödülleri

Russell Crowe, son olarak Boy Erased, The Loudest Voice ve True History Of The Kelly Gang yapımları ile seyircisinin karşısına çıkmıştı. 2000’li yıllarda Russell Crowe, The Insider, Gladiator ve A Beautiful Mind filmlerindeki oyunculuğu ile 3 sene üst üste Oscar’a aday gösterilmişti. Gladiator filmindeki, başarılı oyunculuğu ile Oscar ödülünün sahibi olmuştu. Geçtiğimiz yıl ise The Loudest Voice projesi ile Altın Küre ödülünü kazanmıştı.

Yorumlar