Ryan Gosling Başrollü Wolfman Filmini Leigh Whannell Yönetebilir

Ryan Gosling Başrollü Wolfman Filmini Leigh Whannell Yönetebilir

Ryan Gosling’ in başrollünde yer aldığı, The Wolfman modern uyarlamasının yönetmen koltuğu için Leigh Whannell ile görüşülüyor.

Universal, Ryan Gosling’in başrolünü üstlendiği yeni projesi için birkaç önemli yönetmenle görüşmeler içerisinde olduğunu duyurdu. Stüdyo, HBO'da yayınlanmış olan Bad Education filminin yönetmeni Cory Finley’ in ardından Leigh Whannell ile görüşmelere başladı.

2018 yılında Upgrade filmi ile yönetmen olarak dikkat çeken Whannell, bu sene de The Invisible Man ile adından övgüyle söz ettirdi. Diğer yandan Universal, The Invisible Man’de de birlikte çalıştığı Blumhouse Productions ile anlaşma imzaladı. Blumhouse şirketi kurucusu Jason Blum, başrol oyuncusu Ryan Gosling ile birlikte filmin yapımcıları arasında yerini alacak. Blumhouse şirketi ile son on senede yedi proje için işbirliği yapan Whannell, Ryan Gosling ile de bir süredir çalışmak istiyordu. 

İlk kez 1941 yılında The Wolf Man sinemada hayat bulan hikaye, 2010 senesinde  Benicio Del Toro, Anthony Hopkins ve Emily Blunt’ın başrollerini paylaştığı aynı adlı bir uyarlama ile seyirci karşısına  çıkmıştı. Orange Is the New Black’in senaristlerinden Lauren Schuker Blum ve Rebecca Angelo’ nun senayorsunu kaleme aldığı film sinemaseverler tarafından merakla bekleniyor. 

Kaynak: https://deadline.com/2020/07/wolfman-ryan-gosling-leigh-whannell-universal-pictures-blumhouse-the-invisible-man-1202980413/

Yorumlar