Ryan Reynolds’lu Free Guy Filminden Fragman

Uzun süredir beklenen Free Guy fragmanı nihayet yayınlandı.

Ryan Reynolds’un “bugüne kadar en çok keyif aldığım proje” diye bahsettiği yeni ve eğlenceli filmi Free Guy’dan yeni bir fragman yayınlandı. Duyurusu uzun bir süre önce yapılan Free Guy filminin yeni fragmanını duyuran kısa bir fragman önceki gün yayınlanmıştı. Bugün de Reynolds bize gerçek fragmandan el salladı.

Free Guy Filminin Konusu

Sadece popüler oyuncu Ryan Reynolds’un yer aldığı eğlenceli bir yapım olmasıyla değil konusuyla da Free Guy filmi oldukça ilgi çekiyor. Son dönemlerin popüler teması olan açık dünya oyunlarının birisinde bir NPC (oyuncu olmayan karakter) olduğunu fark eden Guy karakterinin mücadelesini anlatan filmde; Guy’ın bu oyunun içinden kurtulma mücadelesini izleyeceğiz.

Free Guy Film Ekibi ve Vizyon Tarihi

Başrolünde Ryan Reynolds’un yer aldığı Free Guy filminin yönetmeni Shawn Levy. Senaryoyu ise Matt Liebermann ve Zak Penn kaleme aldı. Oyuncu kadrosunda Ryan Reynolds’un yanı sıra Taika Waititi, Joe Keery, Jodie Comer ve Channing Tatum bulunuyor. Filmin planlanan vizyon tarihi 11 Aralık 2020. Ancak bu tarih her filmde olduğu gibi muhtemelen ertelenecektir.

Free Guy Filminin Fragmanı

Yorumlar