Ryan Reynolds'lu Free Guy Filminden İlk Fragman Geldi

Ryan Reynolds'lu Free Guy Filminden İlk Fragman Geldi

Yapımı seneler süren Ryan Reynolds’lu Free Guy filminin ilk fragmanı paylaşıldı.

Son yıllarda karşımıza çıkabilecek en absürt komedilerden birisi olan ve 10-30 yaş arası kitlede dünya çapında milyonlarca insana hitap eden Free Guy filminin merakla beklenen ilk fragmanı nihayet yayınlandı. Free Guy filminin çekimleri Disney’in Fox’u satın alışından da önce başlamıştı. Başrolünde Deadpool filmiyle absürt komediye dev bir selam çakan Ryan Reynolds’un yer aldığı Free Guy filmi konusu ile çok fazla insanda merak uyandırmış durumda.

Free Guy Filminin Konusu Ne?

Free Guy filmi özellikle Rockstar Games’e ait efsanevi Grand Theft Auto(GTA) oyun serisini andıran bir dünyada daha doğrusu bir oyunun içinde yaşayan bir NPC’yi anlatıyor. NPC’ler oyunlarda davranışları önceden kodlanmış tamamen bilgisayar tarafından idare edilen bir nevi “doldurma elemanlar”. Reynolds’un hayat verdiği karakter ise ilginç ve aksiyon dolu dünyasında çalıştığı banka günde 17 kez soyulmaya başlayınca yavaş yavaş bir gariplik olduğunu fark ediyor ve NPC’likten oyunun farkında olan bir karaktere doğru evrilmeye başlıyor.

Free Guy Filminin Oyuncu Kadrosu Ve Vizyon Tarihi

Heyecanla beklenen Free Guy filminin başrolünde Ryan Reynolds yer alacak. Reynolds’a; en son Jojo Rabbit filminde gördüğümüz Taiki Waititi, Channing Tatum, Lil Rey Howery gibi isimler eşlik ediyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Shawn Levy var. Free Guy filmi 3 Nisan 2020’de vizyonda olacak.

Yorumlar