Şahan Gökbakar İlk Yönetmenlik Deneyimine Hazırlanıyor

Şahan Gökbakar İlk Yönetmenlik Deneyimine Hazırlanıyor

Şahan Gökbakar; “Zengo” ile kariyerinde ilk kez yönetmen olacak.

Yıllarca yaptığı “Dikkat Şahan Çıkabilir” isimli TV komedi şovu ile büyük bir sempati kazandıktan sonra sinemaya Recep İvedik karakterini kazandıran ve geride kalan 6 film ile (7.si yolda) Türkiye tarihinin en çok izlenen filmi, en yüksek hasılatı, en fazla izlenen seri rekorlarını elinde bulunduran Şahan Gökbakar; artık yönetmenlik koltuğuna oturacak.

 

Zengo Filmini Yönetecek

Şahan Gökbakar daha önce Instagram hesabından kardeşi Togan Gökbakar ile paylaştığı bir fotoğrafla Recep İvedik serisinin devam edeceğini ve Zengo isminde bir filmin de geleceğini duyurmuştu. Bu paylaşımı görenler Şahan Gökbakar’ın Zengo filminde oyuncu olacağını, Togan Gökbakar’ın da Recep İvedik serisinde olduğu gibi yönetmenlik koltuğunda oturacağını sanmıştı Ancak son gelişmelere göre başarılı oyuncu Zengo filmi ile kariyerinde ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturacak.

Zengo Karakteri ve Filmin Konusu

Zengo karakterinin yaratıcısı sosyal medyada tanınan bir isim olan Yasemin Sakallıoğlu. Komedi türünde olacak olan Zengo filminde sattığı arsasındaki apartmanda kendine 10 daire verilen sonradan görme bir kadının hikayesi anlatılacak. Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar da filmin yapımında görev alacak.  
 

Yorumlar