Salgın

Film Detayları Fragman Oyuncular Fotoğraflar
Salgın Film Afişi
Orjinal İsim:
The Crazies
Tür:
Yapım Yılı:
2010
Süre:
1 saat 41 dakika
Vizyon Tarihi:
16 Nisan 2010
Ülke:
ABD,Birleşik Arap Emirlikleri
Dil:
İngilizce
Yönetmen:
Görüntü Yönetmeni:
Müzik:

Salgın Filmi Konusu

The Crazies, Orta Batı'da sessiz, sakin bir kasabada yaşayan bir karı-kocanın, teker teker deliren arkadaşlarına ve yakınlarına karşı yaşam mücadelelerini konu alıyor.

Şehir sularına karışan ne olduğu belirsiz zehirli bir madde, kasaba sakinlerini psikopat katillere dönüştürmüştür. Bunu fark eden yetkililer, kasabayı karantinaya almaya karar verirler. Dışarıdan bakıldığında her şeyin kusursuz gözüktüğü kasabamız sakinlerinin, kontrollerini kaybederek birer caniye dönüşmeleriyle ?Amerikan Rüyası? sona erer. Salgını önlemeye çalışan askeriye, kasabaya girişi ve çıkışı engelleyince, içeride sağlıklı kalanlarla gözü dönmüş katiller arasında bir kaos başlar.

İçeride mahsur kalan Şerif David Dutton (Timothy Olyphant) ve hamile eşi Judy (Radha Mitchell); sağlık merkezindeki asistan Becca (Danielle Panabaker) ve Şerif'in sağ kolu Russell (Joe Anderson) bir zamanlar cennet gibi olan kasabalarını artık tanıyamamaktadır. Komşularına ve arkadaşlarına güvenemeyen, yetkililer tarafından terk edilmiş ve kendilerini salgından korumak için çabalayan bu dörtlü, yaşadıkları kabustan kurtulmak için güç birliği yapar.

Salgın Filmi Yorumları

Salgın Filmi Fotoğrafları