Şampiyon Filmine Dev Ön Gösterim

Şampiyon Filmine Dev Ön Gösterim

Dostluk ve aşk hikayesini anlatacak olan Şampiyon filmi dev bir ön gösterimde izleyiciyle buluşacak.

Ülkemizde çok önemli bir yeri olan ve ciddi bir kitle tarafından takip edilen at yarışı dünyasının içinden, milyonlarca insanın tanıklık ettiği bir başarı, dostluk ve aşk hikayesini anlatacak olan Şampiyon filmi dev bir ön gösterimde izleyiciyle buluşacak. 7 Aralık’ta vizyona girecek film için 30 Kasım’da Maslak Tim Show Center’da 3.500 kişinin katılacağı bir ön gösterim düzenlenecek.

Sivas'ın bir köyünde yetiştikten sonra Türkiye tarihinin en başarılı jokeylerinden biri haline gelen, kırılmaz rekorlar sahibi Halis Karataş'ın ve Halis'i Halis yapan; birlikte çok büyük başarılar kazandığı, İngiliz atı yarışçılığının en büyük temsilcilerinden Bold Pilot'un hikayesini gerçek bir aşkla harmanlayarak anlatan Şampiyon filmi 7 Aralık 2018 tarihinde sevenleri ile buluşacak. Ülkenin en önemli koşusu sayılan Gazi Koşusu'nda 1996 yılında hala kırılamayan bir rekoru kıran bu ikilinin hikayesinde Halis Karataş'ın Begüm Atman ile yaşadığı gerçek hikayesi de eşlik ediyor.

Filmin yönetmenliğini Ahmet Katıksız üstleniyor. Başrollerde ise Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah ve Fikret Kuşkan yer alacak.

 

Yorumlar