Sanatçı Billie Eilish’in Hayatı Belgesel Oluyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Billie Eilish’in hayatını anlatan belgesel önümüzdeki yıl gösterime girecek.

Son yıllarda dünya müzik piyasasını kasıp kavuran ve özellikle gençler arasında dev bir hayran kitlesine sahip olan ses sanatçısı Billie Eilish’in hayat hikayesi belgesel haline getirildi. Eilish; bu duyuruyu Instagram hesabından paylaştığı bir fragman ile verdi. İlginç tarzı ve şarkılarıyla çok sevilen Eilish’in belgeseli Apple TV+ üzerinden yayınlanacak.

Billie Eilish Belgeselinin Konusu

Sadece 18 yaşında olmasına rağmen şimdiden 4 Grammy ödülüne sahip olan Billie Eilish’in belgeselinin tam ismi “Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” olacak. Belgesel; Eilish’in 2019 yılı Mart ayında yayınlanan ilk albümü “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”’nun çıkış sürecine ve sonrasına odaklanacak. Bu belgesel sayesinde Billie Eilish’in nasıl bu kadar kısa sürede hayatımızda bu kadar büyük bir yer kapladığını da yakından görmüş olacağız.

Billie Eilish Belgeselinin Ekibi ve Yayın Tarihi

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry belgeselinin yönetmenliğini Belushi, The September Issue ve The War Room gibi yapımlardan tanınan R. J. Cutler yönetecek. Belgeselin Şubat 2021’de Apple TV+ üzerinde yayına girmesi bekleniyor.

Billie Eilish: The World's A Little Blurry Fragmanı

Yorumlar