Sarah Paulson Başrollü Ratched Dizisinden İlk Detaylar Paylaşıldı

Sarah Paulson Başrollü Ratched Dizisinden İlk Detaylar Paylaşıldı

American Horror Story’nin yaratıcısı Ryan Murphy’nin yeni dizisi Ratched, 18 Eylül Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Netflix, Sarah Paulson'un başrolünde yer aldığı Ratched dizisinden ilk detayları paylaştı. 

American Horror Story’nin yaratıcısı Ryan Murphy ve Evan Romansky'nin yeni dizisi Ratched, 18 Eylül Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te yayında olacak.

Mildred Ratched rolündeki başrol Sarah Paulson'a; Gwendolyn Briggs rolünde Cynthia Nixon, Nurse Betsy Bucket rolünde Judy Davis, Lenore Osgood rolünde Sharon Stone, Dr. Richard Hanover rolünde Jon Jon Briones ve Edmund Tolleson rolünde Finn Wittrock gibi isimler eşlik ediyor.

Ratched dizisinin konusu ise şöyle; Ryan Murphy ve Ian Brennan'ın yeni dizisi Ratched, bir akıl hastanesi hemşiresi olan Mildred Ratched'in hemşirelikten tam teşekküllü bir canavara dönüşümünü işliyor. 1947'de Mildred, insan zihninde yeni ve rahatsız edici deneylerin başladığı önde gelen bir psikiyatri hastanesinde iş aramak için Kuzey Kaliforniya'ya gider. Mildred kendini özel bir hemşirenin ne olması gerektiği konusunda mükemmel bir görüntü olarak sunar, ancak işler ilerleyip zihinsel sağlık sistemine ve içindeki kişilere sızmaya başladığında, Mildred'in şık dış görünüşünün arkasındaki derin karanlık ve canavarlığın doğuştan değil, sonradan edinilen bir özellik olduğu ortaya çıkar.

Ratched, 18 Eylül Cuma tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

Yorumlar