Scarlett Johansson'lı Black Widow Filminden Fragman Yayınlandı

Natasha Romanoff karakterine odaklanan Black Widow filminden ilk fragman yayınlandı.

Marvel tarafından Natasha Romanoff hayranlarını sevindirecek paylaşım yapıldı. Natasha Romanoff'lu Black Widow filminden ilk fragman yayınlandı.

Natasha Romanoff karakterine hayat veren Scarlett Johansson Black Widow filmi ile Marvel Sinematik Evreni'ne geri dönüyor. İlk olarak Iron Man 2 filmi ile karşımıza çıkan Natasha Romanoff karakteri, Tony Stark'a yardım eden bir SHIELD ajanıydı. Sonrasında ise ilk Avengers filmi ile birlikte Avengers serisindeki filmlerin önemli isimlerinden olmuştu.

Geçtiğimiz yılın en önemli Marvel filmlerinden olan Avengers: Endgame'de Black Widow (Natasha Romanoff) Marvel Sinematik Evreni'ne veda etmişti. Endgame filminin ardından hayranları Natasha Romanoff karakterinin geri gelmesini bekliyorlardı.

Natasha Romanoff karakterinin Marvel Sinematik Evreni'ne dönüp dönmeyeceği net değil ancak 2020 yılında vizyona girecek olan Black Widow (Kara Dul) filmi ile bir kez daha göreceğiz. Natasha Romanoff karakterine odaklanan Black Widow filminden ilk fragman yayınlandı.

Black Widow filminin yönetmen koltuğunda Cate Shortland yer alıyor. Natasha Romanoff karakteri ile Scarlett Johansson'ın başrolde olduğu filmde Alexei Shostakov rolünde David Harbour’u, Yelena Beloav rolünde Florence Pugh’ı ve Melina rolünde de Rachel Weisz yer alıyor.

Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek.

Black Widow Fragmanı

Yorumlar