Scarlett Johansson "Reflective Light" Filminde Başrolde!

Scarlett Johansson "Reflective Light" Filminde Başrolde!
Hollywood’un gözde oyuncusu Scarlett Johansson bu kez bir gerilim filmi ile seyirci karşısına çıkacak. Kabuktaki Hayalet ve Kızlar Gecesi gibi filmlerle farklı türlere yatkınlığıyla izlediğimiz güzel oyuncu "Reflective Light" filminin başrolünü üstlenecek. Carla Buckley'nin 2014 yılı imzalı "The Deepest Secret" romanından sinemaya uyarlanacak olan filmin yönetmenliğini  Gregory Crewdson üstlenecek. Senaryosu da Crewdson ile Juliane Hiam'ın ortak imzasını taşıyor.

ROMANIN ÖZETİ :
Eve Lattimore oldukça zor durumdaki bir kadındır. Eşi evden yüzlerce mil ötede çalışmaktadır, ergenlik çağındaki genç kızı isyankar davranmaktır ve oğulları Tyler'ın sağlığı pamuk ipliğine bağlıdır. Tyler "vampir hastalığı" olarak da bilinen XP'den müzdariptir, az miktarda bile güneş ışığına maruz kalması ölümcül sonuçlar doğurabilir. Evliliğinin sallantıda olmasına, kızının asiliklerine ve oğlu yüzünden evini bir kaleye dönüştürmek zorunda kalmasına rağmen Eve tedavinin bulunacağı ve her şeyin normale döneceği umudunu taşımaktadır. Ancak bir gece yapacağı korkunç bir hata ile saklanması gereken tek şeyin güneş olmadığını fark edecektir.

Fotoğrafçı olarak bildiğimiz Gregory Crewdson, yönetmenliği ilk defa bu proje ile deneyimleyecek. Filmin prodüksiyon tarihi ile ilgili net bir bir bilgi henüz açıklanmadı.
Reflective Light

Reflective Light

Tür: Dram , 2020
Yönetmen: Gregory Crewdson
Oyuncular: Scarlett Johansson

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler