SCOOB Filminden İlk Görseller Paylaşıldı

SCOOB Filminden İlk Görseller Paylaşıldı

Efsane animasyon serisi Scooby-Doo, SCOOB filmi ile beyaz perdeye geri dönüyor.

İlk defa 1969-1986 yıllarında ABC televizyonunda yayınlanan Scooby-Doo, 2002 yılında beyaz perde serüvenine başlamıştı. Dört arkadaş ve bir köpeğin maceralarını konu alan animasyon, iki sene sonra devam filmi olan Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (Scooby Doo 2: Canavarlar Kaçtı) ile heyecanlı olaylara kaldığı yerden devam etmişti.

15 senedir devam filmini bekleyen serinin hayranlarını, Warner Bros.'un geçen mart ayında Scooby-Doo, Taş Devri, Jetgiller ve 90'ların diğer ikonik animasyonlarının yer alacağı bir Hanna-Barbera adıyla bir evren oluşturacağı açıklamasının ardından heyecandırmıştı.

Stüdyonun yaratacağı bu yapımda, Scooby-Doo yeni ismi ile SCOOB olacak.  2004 yılından beri ilk defa sinema salonlarında gösterilmeye hazırlanan animasyon filmi, yepyeni yüzü ile daha fazla geniş kitleye hitap etmek istiyor.

SCOOB filminde, Scooby-Doo ve arkadaşları, Hanna-Barbera evreninin diğer kahramanları Dick Dastardly ile mücadeye girecek. Büyük bir merakla beklenen filmden gelen görüntülerde, Zac Efron'un seslendireceği Fred ve onun en yakın dostu Scooby-Doo'yu görüyoruz.

Her iki karakterde karşımıza orijinal halleri ile çıkacaklar. Gelişen animasyon teknolojileri ile tam anlamıyla gözlerimize görsel şölen yaşatacağı bir yapım olacak diyebiliriz.

Scooby-Doo karakterine her zaman olduğu gibi Frank Welker sesiyle hayat verecek. Shaggy karakterine Will Forte hayat verirken, Velma karakterine Gina Rodriguez hayat verecek. seslendirme kadrosunda yer alan diğer isimler ise şöyle; Mckenna Grace, Mark Wahlberg, Jason Isaacs ve Amanda Seyfried. Yönetmen koltuğunda Tony Cervone'nin yer aldığı SCOOB, 2020 yılının mayıs ayında beyaz perdedeki yerini alacak.

Kaynak: https://screenrant.com/scooby-doo-scoob-first-look-images/

Yorumlar