Selçuk Aydemir Filmi Mahalleden Arkadaşlar'ın Kadrosu Belli Oluyor

Selçuk Aydemir Filmi Mahalleden Arkadaşlar'ın Kadrosu Belli Oluyor

Selçuk Aydemir’in yeni filmi Mahalleden Arkadaşlar’ın oyuncu kadrosu belli oldu.

Başarılı sinemacı Selçuk Aydemir’in senaryodan yönetime ilerleyen kararlı yolculuğu devam ediyor. Sevilen komedi TV dizilerinin ardından; Düğün Dernek, Çalgı Çengi ve Ailecek Şaşkınız filmleri ile senelerdir sinema salonlarında milyonlarca insan tarafından seyredilen ve 1 Ocak 2020’de vizyona girecek olan yeni “Murat Cemcir-Ahmet Kural” filmi Baba Parası için gün sayan Aydemir’in bir sonraki filmi olan Mahalleden Arkadaşlar’ın kadrosu belli oldu.

 

Mahalleden Arkadaşlar Filminin Oyuncu Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Selçuk Aydemir’in dün Instagram üzerinden açıkladığı kadroya göre yine Aydemir’in kendisine ait otobiyografik kitabından uyarlanan Mahalleden Arkadaşlar filminde Alper Kul, Nurgül Yeşilçay ve genç oyuncu Esat Polat Güner oynayacak. Esat Polat Güner; filmde Selçuk Aydemir’in çocukluğunu canlandıracak. Filmin vizyon tarihi olarak 24 Ocak 2020 düşünülüyor. Böylelikle Aydemir aynı ay içerisinde iki filmini birden vizyona sokacak. 2020 Selçuk Aydemir’in yılı olur mu ya da diğer bir kitabı olan Sektörden Arkadaşlara Giriş 101 de bir gün film haline getirilir mi bekleyip göreceğiz.

“Anam Olur Musun” Nurgül?

Mahalleden Arkadaşlar filminde Selçuk Aydemir’in annesini canlandıracak olan tecrübeli oyuncu Nurgül Yeşilçay yaptığı esprili paylaşım ile Aydemir’in kendisine rolü “anam olur musun?” şeklinde ilettiğini belirtti.
 
Mahalleden Arkadaşlar

Mahalleden Arkadaşlar

Vizyon Tarihi: 23 Ocak 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar