Sen Çal Kapımı Dizisinin Kadrosu Belli Oldu

Sen Çal Kapımı Dizisinin Kadrosu Belli Oldu

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı dizisinin kadrosu belli oldu.

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın yer aldığı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu'nun kaleme aldığı "Sen Çal Kapımı" romantik komedi dizisinin yapımını MF Yapım üstlenirken dizi FOX TV'de izleyicileri buluşacak.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Kadrosu

Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in başrollerinde yer aldığı dizinin kadrosunda; Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz ve Anıl İlter gibi isimler yer alıyor.

Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu

Sen Çal Kapımı romantik komedi dizisinde hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Çekimleri İstanbul'da başlaması planlanan dizinin yayın tarihi hakkında bir açıklama yapılmadı.

Sen Çal Kapımı

Sen Çal Kapımı

Yayın Durumu: Devam Ediyor
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar