“Seni Gidi Seni” Filminin Renkli Galası!

“Seni Gidi Seni”  Filminin Renkli Galası!
Bayrampaşa Pashador Sinemalarında gerçekleşen ve bu Cuma vizyona girecek olan “Seni Gidi Seni” filminin başrollerini Ahmet Kayakesen ve Turgay Tanülkü üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Ayhan Taş, Burak Satıbol, Güray Özcan, İlay Erkök, Erkan Çelik gibi isimler yer almaktadır. Galaya sanat camiasından bir çok ünlü isim katıldı.

Kayakesen, film çekimlerinin çok keyifli geçtiğini belirterek, "Bir mahalle dokusunu elimizden geldiğince izleyiciye aktarmaya çalıştık. İşte mahalledeki dostluklar, mahalle insanının hakkaniyeti, aile bağları gibi duyguları yansıtmak istedik." dedi.

Serdar Sezgin Güvenç ise "Filmde oynayan arkadaşlarımla ilk defa birlikte çalıştık ve çok da güzel uyum sağladık. Bundan sonra takdir seyircinin. Eğlenceli bir iş yaptık. Enerjisi çok yüksekti." değerlendirmesinde bulundu.
İlay Erkök de güzel bir mahalle kültürünü yansıtan film çektiklerinin altını çizerek, "Gerçekten ekip olarak da inanılmaz samimi ve yetenekli insanlarla birlikteydik. İnşallah emeğimizin karşılığını alırız. Hem kamera önünde hem de kamera arkasındaki herkese teşekkür ederiz." ifadelerini kullandı.

FİLMİN KONUSU

İstanbul’un eski semtlerinden Bayrampaşa’da doğan taksici Bülent ve döşemeci Sedat, mahalle kültürü ile büyüyen iki delikanlıdır. Çocukluklarından beri kendilerine hem abilik hem babalık yapan Tarık abilerinin dolandırıldığını öğrenen ikili, onu kurtarmak için işe koyulurlar ve bol aksiyonlu bir serüvene yelken açarlar.
 
Film 17 Kasım’da vizyonda!
Seni Gidi Seni

Seni Gidi Seni

Vizyon Tarihi: 17 Kasım 2017
Tür: Komedi , 2017
Yönetmen: Sibel Tunç

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.

Güncel Haberler

Popüler Listeler