Serdar Akar'ın Acı Kiraz Filminden Son Fragman

Erdal Beşikçioğlu’nun yeni filmi Acı Kiraz’dan vizyon öncesi son fragman paylaşıldı.

Behzat Ç. dizisinde canlandırdığı rol ile milyonlarca hayran kazanan başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı toplumsal mesajlarla dolu bir dram filmi olan Acı Kiraz’ın vizyona girmeden önceki son fragmanı da yayınlandı. Fragmanda oldukça cesur ve göndermelerle dolu bir anlatım dikkat çekiyor.

Acı Kiraz Filminin Konusu Nedir?

Gerek yapımında gerekse oyuncu kadrosunda oldukça usta isimlerin yer aldığı Acı Kiraz filmi birbirinden farklı yerlerden gelen, farklı hikayeleri olan ancak bir şekilde aynı yoldan geçen insanların hikayelerini anlatıyor. Filmde bir kiraz ağacının gölgesinde hayata tutunmak şeklinde anlatılan bu ortak noktaya ihanete uğrayan göçmenler, hasta evladını kurtarmaya çalışan aileler, borç batağındaki insanlar ve daha niceleri uğruyor.

Acı Kiraz Filminin Kadrosu ve Vizyon Tarihi

Acı Kiraz filmini Türk sinemasına damga vurmuş yönetmenlerden Serdar Akar yönetecek. Yapımcılığını NTC Medya’nın gerçekleştirdiği filmin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Belçim Bilgin, Ertan Saban, Bülent Şakrak, Luran Ahmeti ve Halil Ergün gibi önemli isimler bulunuyor. Acı Kiraz filmi 28 Şubat Cuma günü ülkemizde vizyona girecek.

Acı Kiraz Filmi Fragmanı

Acı Kiraz

Acı Kiraz

Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2020
Tür:
Yönetmen:

Yorumlar