Sessiz Bir Yer 2 Filminden Türkçe Fragman

Sessiz Bir Yer 2 filminden merakla beklenen ilk Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

John Krasinski’nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu A Quiet Place (Sessiz Bir Yer) filmi çok büyük beklentilere sahip olunmamasına rağmen gişe sürecinde tozu dumana katmıştı. 17 milyon dolarlık bir bütçeyle hazırlanan film dünya çapında 334 milyon dolarlık bir gişe hasılatı elde etti ve yapımcılarını memnun etti. Bu başarılı performansın ardından kolları sıvayan yapımcılar John Krasinski ile birlikte Sessiz Bir Yer 2 filmini hazırladı. Filmden ilk Türkçe alt yazılı fragman nihayet yayınlandı.

Sessiz Bir Yer 2 Filminin Konusu

Sessiz Bir Yer filminde sadece duyduğu seslerle saldırıya geçen gizemli yaratıkların olduğu bir dünyada insanların hayatta kalma mücadelesine tanık olmuştuk. Hikayemizin merkezinde ise Abbott ailesi bulunuyordu. Evlerini terketmemeye karar veren Abbott ailesini Sessiz Bir Yer 2 filminde yepyeni bir macera bekliyor. Aile evinden ayrılıp hem duyduğu en ufak bir seste saldırıya geçen yaratıklarla hem diğer tehlikelerle savaşmak durumunda.

Sessiz Bir Yer 2 Filminin Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Sessiz Bir Yer 2 filminde ilk filmde de olduğu gibi başrolde Emily Blunt yer alıyor. Blunt’a Cillian Murphy, Millicent Simmonds, Djimon Hounsou ve Noah Jupe eşlik edecek. Sessiz Bir Yer 2 filminin vizyon tarihi ise 20 Mart 2020.

Sessiz Bir Yer 2 Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı

Sessiz Bir Yer / A Quiet Place

Sessiz Bir Yer / A Quiet Place

Vizyon Tarihi: 13 Nisan 2018
Yönetmen:

Yorumlar