Sex Education Dizisi 2. Sezonu Yeni Fragmanı İle Yayına Giriyor

Netflix dizisi Sex Education’dan yeni 2. sezon fragmanı yayınlandı.

Netflix’in ilk sezonuyla çok fazla beğenilen ve insanların birbirine önerdiği başlıca dizilerden olmayı başaran Sex Education dizisinin ikinci sezonu yayınlanmak üzere. İkinci sezonun Netflix platformu üzerinde erişime açılacağı güne özel Netflix; ikinci sezon için yeni bir fragman yayınladı. Sex Education dizisinin birinci sezonu ülkemizde de en çok izlenen Netflix dizileri arasına girmeyi başardı. Dizinin ikinci sezonu 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren Netflix üzerinden ulaşılabilir durumda.

Sex Education Dizisinin Konusu ve Kadrosu

Sex Education dizisinin başrollerinde Gillian Anderson ve Asa Butterfield’i izliyoruz. Bu ikiliye dizide ilk sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da Emma Mackey, Alistair Petrie, Connor Swindells, Ncuti Gatwa ve Aimee Lou Wood eşlik edecek. Laurie Nunn tarafından yaratılan dizide annesi bir seks terapisti olan Otis’in hayatını izliyoruz. Annesinin mesleğinden dolayı yavaş yavaş kendi lisesinde arkadaşları arasında bir seks terapisti haline gelen Otis’in yaşadıkları üzerinden dizi izleyicilere eğlenceli ve öğretici birçok içerik sunuyor.

Sex Education Dizisinin İkinci Sezonunda Neler Olacak?

Dizinin ikinci sezonunda yine Otis’in yolculuğuna şahit olacağız. Otis arkadaşı Maeve ile tekrar yakınlaşmaya ve sevgilisi Ola ile ilişkisini yürütmeye çalışacak. Annesi Jean ise Ola’nın babası Jakob ile ilişkisine devam edecek ve bu durum Otis-Ola ilişkisini etkileyecek. Ayrıca diziye bu sezon birçok yeni isim liseye yeni gelen öğrenciler olarak katılacak.

Sex Education İkinci Sezon İkinci Fragmanı

Sex Education

Sex Education

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Yönetmen:

Yorumlar