Sex Education’ın 3. Sezon Kadrosuna Kimler Dahil Oldu?

Sex Education’ın 3. Sezon Kadrosuna Kimler Dahil Oldu?

Netflix’in sevilen dizisi Sex Education’ın 3. Sezonunun da kadroya dahil olan isimler belli oldu.

Laurie Nunn’ın yaratıcısı olduğu, Netflix’ in sevilen gençlik dizisi Sex Education’ ın 3.sezonunda kadroya sürpriz isimler dahil oldu. İlk sezonu ile eleştirmenler ve Netflix kullanıcılarından olumlu bir geri dönüş olan dizi, seks terapisti annesiyle beraber yaşayan ve istemeden de olsa okuduğu lisede öğrenciler için sırlarını anlattıkları bir seks terapistine dönüşen Otis’in hikâyesini anlatıyor.

Cinsellik, homofobi, aşk, dostluk gibi kavramları işleyen dizinin 2.sezonu bu senenin başlarında seyircisiyle buluşmuştu. Klişelerden uzak bir şekilde karakterlerine bambaşka bir pencere açan dizi bu sezonu ile Netflix’te yüksek izlenme rakamlarına ulaştı.

Mayıs ayında çekilmesi planlanan ve salgın sebebiyle ertelenen Sex Education dizisinin çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandı. Kısa bir zaman önce dizinin 3.sezonu ile ilgili haberler gelmeye başlandı. Yayınlanan habere göre Harry Potter serisindeki Lucius Malfoy karakterine hayat veren başarılı oyuncu Jason Isaacs, Girls dizisindeki performansıyla ciddi bir çıkış yakalayan Jemima Kirke ve müzisyen Dua Saleh, Netflix’in sevilen gençlik dizisi Sex Education’ın 3. sezonunun oyuncu kadrosuna dâhil oldu.

Dizide Jason Isaacs, okulun geri kafalı müdürü Mr. Groff’un büyük abisi Peter Groff karakterini canlandıracak. Mr. Groff, eşinden boşandıktan sonra kendisinden daha iyi bir hayat süren abisi Peter ile birlikte yaşamaya karar verir. Jemima Kirke ise bir zamanlar öğrencisi olduğu okula şimdi müdür olarak gelen ve bu okulu daha iyi bir yere getirmek için uğraşan  Hope karakterine hayat verecek. İlk kez kamera karşına geçecek olan Dua Saleh ise na-binary bir öğrenci olan ve Hope’un okul için benimsediği vizyonla çatışan Cal karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

Gillian Anderson, Asa Butterfield, Ncuti Gatwa ve Emma Mackey‘in başrollerini üstlendiği Sex Education dizisi önümüzdeki sene 3. sezonu ile seyirci karşısına çıkacak. 

Sex Education

Sex Education

Yayın Durumu: Yeni Sezon Bekleniyor
Yönetmen:

Yorumlar