Shymalan’ dan Beklenen Film!

Shymalan’ dan Beklenen Film!

"Altıncı His", "İşaretler" ve "Ziyaret" filmlerinin usta yönetmeni M. Night Shyamalan yeni filmi Glass’ın hazırlıklarını sürdürüyor.

Seyirci karşısına çıkan son filmi Parçalanmış ile en sevilen filmlerinden Ölümsüz'ü harmanlayacak olan gerilim filmi Glass'ta yönetmenin favorileri tekrar karşımızda!
 
Las Vegas'taki CinemaCon etkinliğinde ilk fragmanını seyircilerle buluşturan film, Shyamalan evreninin tanınan karakterlerini bünyesinde topluyor. The Hollywood Reporter'da yer alan habere göre; fragman bize filme dair bilmediğimiz pek çok detay veriyor. American Horror Story serisinin yıldızı Sarah Paulson' ın "kendini süper kahraman sanan kişiler" konusunda uzmanlaşmış bir psikiyatrı canlandırdığı filmde, onun Philadelphia'daki akıl hastanesinde tedavi ettiği hastalarını ise Bruce Willis'in David Dunn'ı, Samuel L. Jackson’ın Elijah Price, nam-ı diğer Mr. Glass'ı ve James McAvoy’un 23 alter kişilikle yaşayan Kevin Wendell Crumb'ı oluşturuyor.
 
"Parçalanmış" filminin hayatta kalan genç kızı Cassie'yi canlandıran Anya Taylor-Joy'un yanı sıra "Ölümsüz"de Dunn'ın oğlu rolündeki Spencer Treat Clark ve Price'ın annesi rolündeki Charlayne Woodard da kadroya geri dönüyor. Filmin vizyon tarihi henüz netleşmiş değil.
 

Yorumlar

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış, ilk yorumlayan sen ol.