Siccin 6 Filminden Korkmayanlar Para Kazanacak

Siccin 6 Filminden Korkmayanlar Para Kazanacak

Siccin 6 filmi için Cinemaximum cesurlara ödül dağıtacak.

Geçen yıl 5. versiyonuyla izleyicinin karşısına çıkan ve filmden en çok korkana 20 bin TL ödülün dağıtıldığı Siccin serisinin altıncı filmi için de Cinemaximum ilginç bir etkinlik düzenliyor. 9 Ağustos Cuma günü vizyona girecek film için 8 Ağustos (bugün) günü bir özel gösterim yapacak olan Cinemaximum; filmden korkmamayı başaran bir kişiye 95.000 TL para ödülü verecek.

 

Siccin 6’dan Korkmayıp Para Kazanan Kişi Kameralarla Tespit Edilecek

Cinemaximum kampanyayı sosyal medya hesaplarından duyurdu. Instagram’da yapılan paylaşımın altına “Hayatta en çok korktuğunuz şeyi yazın.” notu düşüldü. Buna göre yorum yapanlar arasından 4 şanslı kişi seçilecek ve özel bir gösterimde kameralarla izlenecek. Bu 4 kişi arasında gerçekten hiç korkmamayı başaran olursa 95 bin TL’lik ödülün sahibi olacak. 

Siccin 6 Filminin Oyuncuları Ve Teknik Kadrosu

2014’den beri devam eden ve defalarca En İyi Korku Filmi Ödülü’ne sahip olan Siccin serisinin altıncı filmini de Alper Mestçi yazıp yönetiyor. TME Films şirketinin dağıttığı filmin yapımcısı Muhteşem Tözüm. Filmin oyuncu kadrosunda Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu bulunuyor.
 
Siccin 6

Siccin 6

Vizyon Tarihi: 05 Eylül 2019
Tür:
Yönetmen:
Yapımcı:

Yorumlar