“Aile Arasında” Filminden Tanıtım Fragmanı!Senaryosu Gürse Birsel’e ait filmin oyuncu kadrosunda ise Engin Günaydın, Demet Evgar, Erdal Özyağcılar gibi isimler dikkat çekiyor.
Dizi senaryosu konusunda başarısını ispatlayan Gürsel, bu kez sinema filmi ile seyirci karşısına çıkacak. Filmin yönetmenliğini ise Annemin Yarası filminin yönetmenliğini yapan Ozan Açıktan üstleniyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanında ise Devrim Yakut, Fatih Artman, Gülse Birsel, Derya Karadaş, Şevket Çoruh, Deniz Hamzaoğlu, Su Kutlu, Devin Özgür Çınar, Ayta Sözeri, Ünal Yeter ve Arif Erkin yer alıyor. Film 1 Aralık 2017 olarak vizyon tarihini açıkladı.

FİLMİN KONUSU:

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?
06 Kasım 2017 Pazartesi tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.