“Avengers: Sonsuzluk Savaşı” Filminden Türkçe Fragman!

“Avengers: Sonsuzluk Savaşı”  filminden uzun bir bekleyişten sonra fragman nihayet geldi.  Yönetmen koltuğunda Anthony ve Joe Russo oturuyor.

Avengers filmi sonunda Thanos‘la tanışmamıza vesile olacak. Şimdiye kadar pek çok olayda etkisi hissetiğimiz bu dev Sonsuzluk Taşları’nı toplamak üzere harekete geçiyor. Bunlardan en azından iki tanesinin eldivenine yerleştirilmiş olduğunu görüyoruz. Zihin taşını almak için ise Vision‘ın peşine düşüyor. Onun ortaya çıkması Spider-Man, Doctor Strange, Black Panther ve Ant-Man gibi kahramanların Avengers ile buluşmasına vesile oluyor. Özellikle Örümcek Adam’ın yeni kostümü fazlasıyla dikkat çekiyor. Tanıtımın sonunda ise Thor‘u perişan halde Guardians of the Galaxy ekibinin karşısında görüyoruz. Thanos’la karşılaştığını düşündüğümüz kahramanımız Marvel evrenini bekleyen büyük tehlikenin habercisi gibi duruyor.

Kadrodaki isimler ise şu şekilde; Robert Downey, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Evans, Chris Hemsworth, Elizabeth Olsen, Tom Holland, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Paul Rudd, Jeremy Renner, Paul Bettany , Chadwick Boseman, Winston Duke, Danai Hiddleston, Tom Hiddleston, Samuel L Jackson, Cobie Smulders ve Gwyneth Paltrow  isimleri yer alıyor.

İki bölüm şeklinde izleyicisiyle buluşacak olan filmin ilk bölümü "Avengers: Infinity War"  27 Nisan'da vizyona girecek.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Avengers: Sonsuzluk Savaşı

Vizyon Tarihi: 27 Nisan 2018
Yönetmen: Kevin Feige

İlginizi Çekebilecek Haberler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.