“Bright”ın Son Fragmanı ile Nefesler Tutuldu!Fantastik aksiyonlu Bright için geri sayım başladı. Hollywood’ un şüphesiz sevilen isimlerinden olan Will Smiht ve son olarak Midnight Special ile karşımıza çıkan Joel Edgerton’ ınaşrolelrini paylaştığı film yepyeni fragmanı ile seyircileri ekrana kitledi. Merakla beklenen filmin son fragmanının yayınlanmasının ardından izleyici 22 Aralık için geri sayıma başladı.
Yönetmenliğini David Ayer üstlenirken, senaryosunda ise ünlü senarist Max Landis’in imzası var. Filmin kadrosunda Noomi Rapace, Lucy Fry, Brad Willian Henke, Austin Hebert, Tom Wilkinson, Tess Harper, Usher ve Edgar Ramirez gibi isimler yer almaktadır.

Filmin geçtiği dönem insanların, orkların, elflerin ve perilerin, yani kısaca bütün fantastik ırkların bir arada yaşadığı bir zaman dilimini anlatıyor. İnsan ırkına mensup Ward ve ork Jakoby gece devriyesinde partner olan iki polis memurudur. Aralarındaki farklılıkları aşmaya çalışmanın yanı sıra kanunu çiğneyenlerle de mücadele etmektedirler. Günün birinde bildikleri dünya tehdit altına girer. Artık genç dişi elfi ve yanlış ellerde her şeyi yok edebilecek, çoktan unutulduğu sanılan bir kutsal emaneti korumak için birlikte çalışmalıdırlar.
Zengin oyuncu kadrosuyla göz dolduran film 22 Aralık 2017’de tüm dünya ile aynı zamanda sadece Netflix’te seyircisi ile buluşacak.

13 Aralık 2017 Çarşamba tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.