“Cebimdeki Yabancı” İçin Geri Sayım!

“Cebimdeki Yabancı” İçin Geri Sayım!


Yönetmenliğini Serra Yılmaz’ ın üstlendiği, dünyaca ünlü yönetmen Ferzan Özpetek’ in yapımcılığını gerçekleştirdiği Cebimdeki Yabancı filminin çekimleri bitti.

İtalyan filmi Perfetti Sconosciuti' nin yerli uyarlaması olan "Cebimdeki Yabancı" filminin kadrosunda ise Belçim Bilgin, Çağlar Çorumlu, Buğra Gülsoy, Serkan Altunorak, Leyla Lydia Tuğutlu, Şükrü Özyıldız ve Şebnem Bozoklu gibi birbirinde başarılı isimler yer alıyor. Başta cep telefonu olmak üzere insan hayatını ele geçiren teknolojinin, kadın-erkek ilişkileri üzerindeki etkisini çarpıcı bir dille beyaz perdeye aktaran filmin senaryosu Murat Dişli’ye aittir. Çekimleri 3 haftada biten filmin vizyon tarihi hakkında herhangi bir tarih belirtilmedi.

FİLMİN KONUSU

7 yakın arkadaş bir akşam yemeği için bir araya gelir. Görünürde bu arkadaşlar birbirlerinin canı ciğeridir ve gizlileri saklıları yoktur. Ancak aslında hepsinin maskelerinin ardında gizledikleri farklı hikayeler vardır. Bu 7 arkadaş cep telefonlarının ortaya konmasıyla birlikte birbirlerinin gizli yaşamlarını keşfedeceklerdir.
07 Kasım 2017 Salı tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.