Deliha 2 Gümbür Gümbür Geliyor!Başarılı senaryolara imza atan Gupse Özay’ ın yeni filmi “Deliha 2” seyircisinin kahkaha tufanına boğacak. Sıcak ve eğlenceli bir karakter yaratan Özay, filmin arkasına geçerek yönetmenliğini de üstlenecek. Çekimleri kısa süre önce başlayıp hızla devam eden filmden ilk tanıtım videosu da geldi. Oyuncu kadrosunda ise Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Eda Ece gibi isimler yer alıyor. 

Gupse Özay “Deliha 2” yeni macerasını şöyle özetledi: “Öncelikle Deliha kostümlü olduğum için içimden Deliha gibi konuşmak geliyor. Mutlu ve tatlı bir ekibiz. Deliha olarak yeni maceralara atıldım ve bir restorana girdim. Çok iyi yemek yaptığım da söyleniyor. Düdüklüyü patlatarak başladım bu serüvene” dedi. Başarılı oyuncu ilk filmde olduğu gibi bu filmi içinde kilo aldı. 

Deliha’nın bambaşka bir macera içinde olduğunu anlatan Özay, “Aşk mevzusundan başka bir hikayesi var. Kariyer hedefi var. Aşkı Eda’nın karakteri yaşıyor.“ diyerek, ilk film kadrosunun tamamının neden bu filmde yer almadığını da açıkladı. Film 19 Ocak 2018’de sinemalarda seyirciyle buluşacak.
14 Kasım 2017 Salı tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.