Demet Evgar' lı "Sofra Sırları" ndan Afiş Geldi!

avatar
Anonim Editör
Demet Evgar' lı "Sofra Sırları" ndan Afiş Geldi!


Senarist olarak başladığı sinema kariyerine yönetmenliği de ekleyerek uzun yıllardır sektöre emek veren isimlerden Ümit Ünal' ın son filmi Sofra Sırları' nın ilk teaser afişi yayınlandı. Yakında sinemalarda olacak Sofra Sırları'nın başrollerinde Demet Evgar, Fatih Al, Alican Yücesoy, Elit Andaç Çam ve Fırat Altuntaş gibi isimler yer alıyor.

Sofra Sırları'nın konusu ise kısaca şöyle; Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Gayet sıradan görünen bu aile hayatında, Neslihan'ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Evet Neslihan mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı ama onun bir sıfatı daha var, o bir seri katil!

Yönetmen Ümit Ünal, senaryosunu da kaleme aldığı Sofra Sırları'nda başarılı oyuncuları, özgün tarzı ile bir araya getirerek gizemli ve aynı zaman da komik bir hikayeyi seyirci ile buluşturmaya hazırlanıyor.

16 Eylül 2017 Cumartesi tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.