Dolunay Dizisinin Yeni Bölümü Heyecanla Bekleniyor!

Nazlı için zor günler başlıyor.Dolunay 15. yeni bölüm fragmanı heyecanla beklenirken geçtiğimiz günlerde yayına giren son bölüm izleyiciyi ekrana kilitledi. Yayına girdiği ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Dolunay dizisi 15. bölüm fragmanı ve detaylarını haberimizden takip edebilirsiniz.
Salı akşamlarının sevilen gençlik dizisi Dolunay’ın yeni bölümünde Ferit ve Nazlı evlilik kararı alıyor. Basın açıklamasında bulunan Ferit’in sözleri herkesi şaşırtıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Deniz, bu gelişme karşısında ne yapacak? 
Nazlı ile Ferit beklenmedik bir karar alıyor. Nazlı ve Ferit’in kararı herkesi şaşırtır. Birbirlerine karşı duygularını itiraf edemeseler de bu evcilik oyununda işbirliği yapmak zorundadırlar. Bütün detayları kitabına uydurmak için kurdukları planlar ikisini daha da yakınlaştırır. Herkesten gizli oynadıkları bu oyunda en büyük destekçileri Fatoş ve Engin olacaktır. Diğer taraftan Fatoş ve Engin de kendi ilişkilerinde karar aşamasına gelmiştir.
 
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ferit, Demir ve Zeynep’in ölümünün ardındaki korkunç ihtimali gözardı edemez. Ferit ve Nazlı arasındaki ipler bu bilgiyle daha da gerilir. Deniz Nazlı’yı teselli etmeye çalışsa da Nazlı Bulut’un vesayetinin Demet’e verilmesiyle ilgili kendini suçlu hissetmektedir. Demet, Ferit ve Nazlı’nın birbirinden uzaklaşması için elinden geleni yapar. Nazlı hem restoranda hem de Ferit’in gözünde büyük bir sınav vermektedir. Birbirlerinden kaçarken onları bir araya getiren yine Bulut olacaktır.
 

İlginizi Çekebilecek Haberler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.