Halil Sezai ve Belçim Bilgin’li “Rüzgar” Filminden Fragman!Başrollerinde Halil Sezai ve Belçim Bilgin’in yer aldığı romantik dram komedi filminden ilk fragman yayınlandı.”Aile,hayat ve sevgi” çemberini ele alan film rengarenk bir yolculuk için geri sayımına başladı.

Filmin “Rüzgar” karakterine ise Poyraz Karayel dizisinden çok sevdiğimiz Ata Berk Mutlu hayat veriyor. Filmin kadrosunda Nebil Sayın, Cezmi Baskın, Altuğ Yücel ve Hülya Duyar yer almaktadır. Yönetmen koltuğunda F.Serken Acar’ ın oturduğu filmin senaryosunda ise  Volkan Girgin imzası var.

35 yaşında, kariyerine bağlı bir kadın olan Ece, bir şirketin genel müdür yardımcılığını yapmaktadır. Sevgilisi Alper ile mutlu bir ilişkileri vardır ve 2 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırmanın zamanı gelmiştir. Fakat Alper’in çocuk isteğine karşı çıkan Ece yüzünden bir türlü evlenemezler. Tam da bu sırada beklenmedik bir şekilde hayatlarına giren bir kapkaç çetesi elemanı olan 10 yaşındaki Rüzgar her şeyi değiştirecektir. Küçük çocuğun gelişi, Ece ve Alper'in bağlarını güçlendirecek ve "aile" olmanın ne demek olduğunu anlamalarını sağlayacaktır.
Film 19 Ocak’ta vizyona girecek.

14 Aralık 2017 Perşembe tarihinde yazıldı

İlginizi Çekebilecek Haberler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.