Kaybedenler Kulübü Yol’a Çıktı!

Bir dönemin efsanevi radyo programı  Kaybedenler Kulübü’ nden yola çıkılarak ilki 6 yıl önce seyirciyle  buluşan film, yeni hikayesiyle tekrar sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’ in oynayacağı filmin ilki beğenileri üzerine toplamıştı. Toplam 25 hafta gösterimde kalan ilk film, salonlarda 485 bin 580 gişe ve 4 milyon 558 bin TL hasılat elde etmişti. 

KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA

Yayınlandığı tarihte büyük bir heyecan yaratan Kaybedenler Kulübü’nden izleyicilerini sevindirdi. Yapımını TMC Film'in yapımcılığını Erol Avcı’nin yaptığı, senaryosunu ve yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği, Kaybedenler Kulübü Yolda'nın çekimleri Antalya'da başladı. Film, 18 Mart 2018'de vizyona girecek.

“ YOL PLANLANDIĞI  GİBİ GİTMEZ  ”

Kaan ve Mete Olimpos'ta, kalabalık bir Kadıköy grubuyla yaptıkları eğlenceli tatilin sonunda, motorlarıyla İstanbul'a doğru yola çıkarlar. İstanbul'a doğru ilerlerken, hayat onlara ve bize yolun, yolculuğun ve ilişkilerin hiçbir zaman planlandığı gibi ilerlemediğini, bir kez daha ve oldukça sert bir biçimde gösterecektir.
Kaybedenler Kulübü Yolda

Kaybedenler Kulübü Yolda

Vizyon Tarihi: 16 Mart 2018
Tür: Komedi , Dram , 2018
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

İlginizi Çekebilecek Haberler

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamıştır.